İNGİLTERE VİZESİ    Başvuru için:
     (232) 425-4943   
(533) 232-9025
info@ingilterevizesial.com

 

 

İngiltere Konsolosluğu Vize ÜcretleriUKBA tarafından belirlenen İngiltere Vize ücretleri sadece on-line olarak ödenebilir. farklı vize kategorileri için uygulanan farklı vize ücretleri söz konusudur. Bu vize ücreti ödemesi, ilgili İngiltere vize başvuru formunu on-line olarak doldurduktan sonra ekranda beliren bir sistem üzerinden kredi kartıyla yapılır.

İngiltere Vize ücretleri, yukarıdaki link dahilinde döviz üzerinden listelenmekte olup bu rakamlara T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları uygulanır ve bazı bankalar tarafından yurt dışı alışveriş ya da mail-order alışveriş ücretleri de eklenebilir.

İngiltere Konsolosluğu

İngiltere Konsolosluğu

İngiltere İçişleri Bakanlığı - Hudut Muhafaza Dairesi

UKBA

UKBA, ingiltere hudutlarının muhafazasından ve giriş çıkışlardan sorumlu bir kurumdur. Dünya çapında yerleşik vize merkezleri vasıtasıyla yapılan vize başvuruları ve ikamet taleplerini değerlendirmeye alma ve karara bağlama yetkisine sahiptir.

WorldBridge için tıkla

WorldBridge

WorldBridge, İngiltere Konsolosluğu'na yapılacak olan her türlü vize başvurusunun randevu ile kabul edildiği, UKBA ile anlaşmalı özel bir kurumdur.

İnternet üzerinden on-line olarak doldurulan ve yazıcıdan çıktısı alınan İngiltere vizesi başvuru formlarının, vize başvurusunu destekleyici belgeler ile birlikte İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa illerindeki WorldBridge merkezlerinden birine sunulması gerekmektedir.

WorldBridge ofisleri on-line randevu ile çalışmaktadır.